EWA KRUKOWSKA - moja twórczość

POŚCIEL ZE ZNAKAMI ZODIAKU

2015-06-26 09:41:27, komentarzy: 0

Wreszcie powstała. Mój autorski projekt wcieliłam w życie. Myślę, że jest unikatowy i niepowtarzalny. A może tylko ja tak myślę...

Komplet składa się z trzech części - kołdra 160x200, poduszka 50x70, jasiek 40x40cm.

Oczywiście rozmiary można dopasować pod klienta.

Mam plan stworzenia pościeli małżeńskich - kołdry 200x220 z zodiakami łączonymi damsko-męskimi - oczywiście dopasowane pod klienta, np. byk + panna. Fajny pomysł? Czy będą klienci?

 

Na razie RAK i BYK 

 

pościel z zodiakiem  pościel rak

 

 

    Znak zodiaku RAK, satyna bawełniana, łączone kolory to zieleń i capuccino.


 

pościel byk pościel bykautorska pościel z zodiakiem 

 

Komplet BYK, bawełna satynowa, łączony kolor to gołębi.

Zapraszam do zamawiania. Możliwy wydruk na tkaninach wszystkich moich rysunków i obrazów.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

26 listopada 2013
W niedzielę wieczorem malowałam czapeczki. Typowa młodzieżówka, raczej dla chlopaków. Ale może i dziewczyny lubią takie klimaty.Czapeczki z dzianiny, raczej na wiosnę, ale prezent pod choinkę może być ciekawy. Niebawem zamieszczę w zakładce Galeria ubioru.
22 listopada 2013

Praca dalej wre. Na razie mam wenę do roboty. Uszyłam i pomalowałam dwie bluzeczki (wiskoza 90%+elastan 10%). Materiał super się nosi. Rewelacyjnie dopasowuje się do sylwetki. Pająk ptasznik oczywiście dla mężczyzny. Mam nadzieję, że nie odstrasza. Drugi motyw damski zrobiony z myśla o koziorożcach, ale niekoniecznie muci być utożsamiany ze znakiem zodiaku. Więcej w zakładce Galeria ubioru.
Mam też nowinki malarskie. Tworzy się cykl pt.: "GRZESZNOŚĆ" w stylu dawnych mistrzów. Nie każdy lubi takie renesansowe "malowanki", ale ja jestem miłśniczką takiego malarstwa i uwielbiam tworzyć w tym stylu. Cykl bę dzie tworzyło więcej obrazów, ale na razie są dwa. Jeszcze świeżutki więc się trochę świeci. Zresztą fotografowany wieczorem przy beznadziejym świetle.
"GRESZNOŚĆ II" 50x70
A tutaj jest pierwszy z cyklu ukończony dwa dni temu. Mój mąż nazywa go "Adam i Ewa".
"GRZESZNOŚĆ I" 55X46
19 listopad 2013
Moje nowe dzieła. Tym razem dla dzieci. Ze zwierzątkami, bo chyba nie tylko ja mam dosyć Hello Kitty i innych masowych produkcji. Nauczmy dzieci, że istnieją na świecie naprawdę piękne istoty. Uszyte z dzianiny dresowej bawełnianej. Oceńcie sami.
A tutaj bluzeczka na zamówienie z piękną panienką kochającą wiatr. Opisy w zakładce Galeria ubioru.
Kreator stron www - przetestuj!