EWA KRUKOWSKA - moja twórczość

POWRÓT

2014-08-28 18:17:06, komentarzy: 0

Wracam po baaaardzo długiej przerwie. Wiele się wydarzyło przez ten czas, a najważniejsza zmiana to przeprowadzka. Właśnie - jestem teraz Poznanianką. Mieszkanie kupione, wyremontowane (no prawie), więc pora zabrać się do roboty. Dzieci zaczynają rok szkolny, każde w nowej szkole - Ola zaczyna liceum, a Kuba niestety musi zmienić podstawówkę w 6 klasie. Ale mam nadzieję, że się szybko zaaklimatyzuje. A ja, no cóż staram się zabrać do tworzenia moich nowych dzieł.

Powstała właśnie nowa bluzeczka z dzianiny dresowej, pomalowana oczywiście w mój projekt. Tak oto wygląda:

 

 

Rozmiar M/L, kolor szary jasny.


Powstały też inne prace malarskie i rysunkowe. Obraz OCZEKIWANIE 50X80 a w trakcie tworzenia jest dzieło pod roboczym tytułem FUKSJA 100x70


  olej na płótnie« powrót

Dodaj nowy komentarz

26 listopada 2013
W niedzielę wieczorem malowałam czapeczki. Typowa młodzieżówka, raczej dla chlopaków. Ale może i dziewczyny lubią takie klimaty.Czapeczki z dzianiny, raczej na wiosnę, ale prezent pod choinkę może być ciekawy. Niebawem zamieszczę w zakładce Galeria ubioru.
22 listopada 2013

Praca dalej wre. Na razie mam wenę do roboty. Uszyłam i pomalowałam dwie bluzeczki (wiskoza 90%+elastan 10%). Materiał super się nosi. Rewelacyjnie dopasowuje się do sylwetki. Pająk ptasznik oczywiście dla mężczyzny. Mam nadzieję, że nie odstrasza. Drugi motyw damski zrobiony z myśla o koziorożcach, ale niekoniecznie muci być utożsamiany ze znakiem zodiaku. Więcej w zakładce Galeria ubioru.
Mam też nowinki malarskie. Tworzy się cykl pt.: "GRZESZNOŚĆ" w stylu dawnych mistrzów. Nie każdy lubi takie renesansowe "malowanki", ale ja jestem miłśniczką takiego malarstwa i uwielbiam tworzyć w tym stylu. Cykl bę dzie tworzyło więcej obrazów, ale na razie są dwa. Jeszcze świeżutki więc się trochę świeci. Zresztą fotografowany wieczorem przy beznadziejym świetle.
"GRESZNOŚĆ II" 50x70
A tutaj jest pierwszy z cyklu ukończony dwa dni temu. Mój mąż nazywa go "Adam i Ewa".
"GRZESZNOŚĆ I" 55X46
19 listopad 2013
Moje nowe dzieła. Tym razem dla dzieci. Ze zwierzątkami, bo chyba nie tylko ja mam dosyć Hello Kitty i innych masowych produkcji. Nauczmy dzieci, że istnieją na świecie naprawdę piękne istoty. Uszyte z dzianiny dresowej bawełnianej. Oceńcie sami.
A tutaj bluzeczka na zamówienie z piękną panienką kochającą wiatr. Opisy w zakładce Galeria ubioru.
Kreator stron www - przetestuj!