EWA KRUKOWSKA - moja twórczość

TAK BYŁO NA WERNISAŻU

2015-03-03 19:16:07, komentarzy: 0

  Dwa dni po pierwszym wernisażu, kiedy już ochłonęłam, pora na refleksje. Było trochę stresu, ponieważ przyszło wiele osób, których nie znałam. Ale miłe i ciepłe słowa red. Adama Kochanowskiego, który otwierał wystawę, pozwoliły się rozluźnić. Było bardzo miło, dzięki organizatorom - Restauracji Pastela. Dziękuję Wszystkim za udział w wernisażu i słowa uznania za moją pracę, co jest niezwykłym zapasem paliwa na przyszłość.


Osoby, którym szczególnie dziękuję, to moja siostra Lidka - sprawczyni całego zamieszania, Adam Kochanowski i Jerzy Ryba Rybarczyk  - którzy wzięli mnie pod swoje skrzydła oraz Mirosław Słodkowski, który zauważył we mnie potencjał i przekazał to dalej. DZIĘKUJĘ!!!


Szczególne podziękowania należąsię też mężowi - Tomek dzięki za cierpliwość.

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

26 listopada 2013
W niedzielę wieczorem malowałam czapeczki. Typowa młodzieżówka, raczej dla chlopaków. Ale może i dziewczyny lubią takie klimaty.Czapeczki z dzianiny, raczej na wiosnę, ale prezent pod choinkę może być ciekawy. Niebawem zamieszczę w zakładce Galeria ubioru.
22 listopada 2013

Praca dalej wre. Na razie mam wenę do roboty. Uszyłam i pomalowałam dwie bluzeczki (wiskoza 90%+elastan 10%). Materiał super się nosi. Rewelacyjnie dopasowuje się do sylwetki. Pająk ptasznik oczywiście dla mężczyzny. Mam nadzieję, że nie odstrasza. Drugi motyw damski zrobiony z myśla o koziorożcach, ale niekoniecznie muci być utożsamiany ze znakiem zodiaku. Więcej w zakładce Galeria ubioru.
Mam też nowinki malarskie. Tworzy się cykl pt.: "GRZESZNOŚĆ" w stylu dawnych mistrzów. Nie każdy lubi takie renesansowe "malowanki", ale ja jestem miłśniczką takiego malarstwa i uwielbiam tworzyć w tym stylu. Cykl bę dzie tworzyło więcej obrazów, ale na razie są dwa. Jeszcze świeżutki więc się trochę świeci. Zresztą fotografowany wieczorem przy beznadziejym świetle.
"GRESZNOŚĆ II" 50x70
A tutaj jest pierwszy z cyklu ukończony dwa dni temu. Mój mąż nazywa go "Adam i Ewa".
"GRZESZNOŚĆ I" 55X46
19 listopad 2013
Moje nowe dzieła. Tym razem dla dzieci. Ze zwierzątkami, bo chyba nie tylko ja mam dosyć Hello Kitty i innych masowych produkcji. Nauczmy dzieci, że istnieją na świecie naprawdę piękne istoty. Uszyte z dzianiny dresowej bawełnianej. Oceńcie sami.
A tutaj bluzeczka na zamówienie z piękną panienką kochającą wiatr. Opisy w zakładce Galeria ubioru.
Kreator stron www - przetestuj!